Sihirli Yolculuk - İsme Özel Hikaye Kitabı

Türkiye’nin ilk isme özel çocuk kitabı

Her çocuğun ismine özel olarak basılır. Özel olarak üretilir ve adresinize gönderilir.

Hayal gücünü geliştiren, yaratıcılığı destekleyen en güzel hediye 🎁

Sadece 69,90 TL

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Annesi olarak oğluma verebileceğim en anlamlı ve çok özel bir hediye.

Gözde E.

Gerçekten çok memnum kaldım ve bir kaç sipariş daha vereceğim. Süper ve çok degerli bir hediye olduğunu düşünüyorum. Emeğinize sağlık.

Eda Y.

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Yeni doğan bebek hediyeleri seçmek oldukça zor bir süreç. İster ailenizden biri, ister iş yerinden bir arkadaşınız yeni doğum yapmış olsun, bebeği görmeye bir hediye ile gitmek yazılı olmayan kurallardandır :)

Bebek Doğum Hediyeleri

Hediye arama süreci ise biraz zorlu olabilir. Bir yandan farklı, yaratıcı bir hediye ararken, diğer yandan anne-baba’nın işine yarayacak, anlamlı ve özel bir hediye olsun isteriz. Bebek doğum hediyeleri dendiğinde akla ilk gelenler bebek giysisi, oyuncak ya da altındır. Bütçeye ya da anne-baba’ya yakınlık derecesine göre bu alternatifler çok sıradan ya da çok pahalı hissettirebilir. Aldığınız bir oyuncak ya da kıyafetin aynısından bebeğe zaten alınmış olabilir, ya da çocuk büyüdükçe bu hediyelerin bir kenara atılıp, unutulma ihtimali de yüksektir. Altın ise fiyatlar göz önünde bulundurulduğunda her zaman başvurulabilecek bir alternatif olmayabilir. Ya da altın ile birlikte, yanında götürebileceğiniz, daha özel bir hediye almak da isteyebilirsiniz.

Bu durumda tercih edebileceğiniz, daha yaratıcı ve özel olan yeni doğan bebek hediyeleri de var. Özellikle son yıllarda popülerliği artan isme özel bebek hediyeleri hem bebeğe özel olarak hazırlandığı, hem de ömür boyu saklanabildiği için sıkça tercih edilmektedir. Biz de Sihirli Yolculuk kitaplarını bu ihtiyaçtan yola çıkarak hazırladık. Amacımız size en yaratıcı ve özel hediyeyi bulmanıza yardımcı olurken, anne-babaların da sevip, bebekleri için saklayabilecekleri bir alternatif sunmak.

İsme Özel Bebek Hediyeleri

Sihirli Yolculuk kitaplarını bu kadar özel yapan, her isim için tek tek hazırlanmaları ve her kitapta içeriğin isimdeki harflere göre değişmesi. Örneğin ALYA için kitabında Astronot, Leopar, Yıldız ve Anka kuşu hikayeleri yer alırken; Berk için Bulut, Eskimo, Robot ve Kardan adam hikayeleri yer almakta. Minik kahramanımız da tüm bu hikayelerden topladığı harflerle kendi ismine ulaşıyor olacak.

İstediğiniz her isim için Kitap Hazırla’ya tıklayıp ismi yazmanız ve cinsiyeti seçmeniz yeterli. Ayrıca kitabın ilk sayfasına dilediğiniz bir not yazabilir, tarih ya da emoji ekleyerek notunuzu daha da kişiselleştirebilirsiniz. Sihirli Yolculuk kitapları, kısa süre içinde isme özel bebek hediyeleri arasında en çok tercih edilen ve anne-babalar tarafından çok sevilen bir seçenek olmayı başardı.

2 iş günü içerisinde kargoda
0-8 yaş için özel
%100 müşteri memnuniyeti