Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Çocuklarınıza hayatları boyunca saklayabilecekleri, en özel hediyeyi hazırlayın.

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Her çocuk için özel hazırlanan, kişiselleştirilmiş çocuk kitapları

A'dan Z'ye Mesleklerim

A'dan Z'ye fotoğraflı meslekler kitabı!
Aşçıdan, Zoologa çocuklarınız farklı meslek gruplarıyla tanışırken, kendilerini bu mesleklerde hayal edebiliyorlar.

İsme özel
1-5 yaş
Fotoğraflı

Benim Sihirli Yolculuğum

İsme özel hikaye kitabı!
Kitabın kahramanı olan çocuklar, yolculukları boyunca topladıkları harflerle kendi isimlerine ulaşıyorlar.

İsme özel
0-8 yaş
Türkçe,İngilizce

Benim Alfabe Kitabım

Fotoğraflı alfabe kitabı!
Çocuklarınız harfleri, kelimeleri, sesleri ve cisimleri, kahramanı kendi olan, fotoğraflı alfabe kitabımızla, eğlenerek öğreniyor.

Fotoğraflı
İsme özel
0-5 yaş

Macera Adalarım

Çocukların sevdiği her şey bu kitapta!
En sevilen hayvanlar, prensesler, taşıtlar, yemekler ve renkler ile hazırlanan kişiye özel hikaye kitabımız.

İsme özel
2-9 yaş
38 sayfa

Hoş Geldin Bebek Kutusu

Hayatınıza yeni katılan bebekler için en güzel hediye!
Benim Sihirli Yolculuğum, Boy Cetvelim, Sihirli Anlarım Kartları ürünleri

İsme özel
0-1 yaş
Hediye kutusu

Benim Alfabe Posterim

Fotoğraflı alfabe posteri!
Çocuklarınız harfleri, kelimeleri, sesleri ve cisimleri, kahramanı kendi olan, fotoğraflı alfabe posterimizle, eğlenerek öğreniyor.

İsme özel
50 x 70 cm
Renk Seçenekli

Boy Cetvelim

Çocuklarınızın ne kadar hızlı büyüdüğünü boy cetveliyle takip edin!
Büyüdükten sonra anı olarak saklayabileceğiniz dekoratif bir cetvel.

1-10 yaş
30 x 135cm
2 Seçenekli

Sihirli Anlarım

Eğlenceli ve özel anlarınızı kartlarımızla fotoğraflayın! Çocuğunuzun büyüme adımlarını sonsuza kadar saklayabileceğiniz anılara çevirin.

0-1 yaş
12 x 12cm
36 kart

Hediye Kartı

Hangi kitabı alacağınıza karar veremiyor musunuz?
Siz hediye kartını alın, kitabını karakterini kendi seçsin.

Özel Zarf
Süresiz
Fiyat Seçenekli

Every Child is An Artist

Çocuğunuzun odasını bu güzel duvar yazısı ile dekore edebilirsiniz. Minik sanatçılarımızın yaptıkları resimleri de çevresine asarak sergileyebilirsiniz.

0-5 yaş
Ahşap
Renk Seçenekli

Dream Big Little One

Çocuğunuzun odasını bu güzel duvar yazısı ile dekore edebilirsiniz. Minik hayalperestlerimizin hayallerini görselleştirip çevresine asabilirsiniz.

0-5 yaş
Ahşap
Renk Seçenekli
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları 0-8 yaş için özel
0-8 yaş için özel
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları 3 iş günü içinde kargoda
3 gün içinde kargoda
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları %100 müşteri memnuniyeti
%100 müşteri memnuniyeti
Yeğenlerime satın aldığım eşşiz kitaplar. Eğitici, öğretici, düşündürücü... kısaca hayal güçlerini fark ettiren farkındalık yaratan muhteşem eserler. Teşekkür ederiz.
****** ***** | 24 Ocak 23
3.kez kitap yaptırıyorum çok kaliteli ve güzel kitaplar. Satıcı çok ilgili sorularınıza cevap alabiliyorsunuz. Çok cabuk hazırlanıp kargoya verildi. Çocuklar bayılıyor kendi adlarına kitap yazılmasına. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Makbule M***** K*** | 13 Ocak 23
Eski bir müşteriniz olarak hiç bir zaman beni yanıltmadınız! Aciliyetimi bildirdiğim son siparişimde kargomu sipariş günüm dahil 2 günde elime ulaştıran Müşteri ilişkileri çalışanına ayrıca teşekkür ederim ♥️
****** ***** | 13 Ocak 23
Torunum için yaptırmıştım çok kıymetli bir hediye oldu şahane bir şekilde elime ulaştı teşekkürler
Gülten E*** | 11 Ocak 23
Başından sonuna kadar hem fikir olarak hem de ürün olarak güzel bir oluşum olduğunu düşünüyorum Yeni fikirler ve kaliteli ürünler ortaya konulmuş farklı olmak akılda kalıcı olmak ve yıllar sonra bir hatıra bırakabilmek adına tercihimi sihirli yolculuk ekibinden yana kullandım tereddutlerim vardi başlangıçta ancak ürün ortaya çıktığı vakit bu tereddutlerim yerini memnuniyete bıraktı ısrarla tavsiye ederim
Melih K****** | 07 Ocak 23

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Yeni doğan bebek hediyeleri seçmek oldukça zor bir süreç. İster ailenizden biri, ister iş yerinden bir arkadaşınız yeni doğum yapmış olsun, bebeği görmeye bir hediye ile gitmek yazılı olmayan kurallardandır :)

Bebek Doğum Hediyeleri

Hediye arama süreci ise biraz zorlu olabilir. Bir yandan farklı, yaratıcı bir hediye ararken, diğer yandan anne-baba’nın işine yarayacak, anlamlı ve özel bir hediye olsun isteriz. Bebek doğum hediyeleri dendiğinde akla ilk gelenler bebek giysisi, oyuncak ya da altındır. Bütçeye ya da anne-baba’ya yakınlık derecesine göre bu alternatifler çok sıradan ya da çok pahalı hissettirebilir. Aldığınız bir oyuncak ya da kıyafetin aynısından bebeğe zaten alınmış olabilir, ya da çocuk büyüdükçe bu hediyelerin bir kenara atılıp, unutulma ihtimali de yüksektir. Altın ise fiyatlar göz önünde bulundurulduğunda her zaman başvurulabilecek bir alternatif olmayabilir. Ya da altın ile birlikte, yanında götürebileceğiniz, daha özel bir hediye almak da isteyebilirsiniz.

Bu durumda tercih edebileceğiniz, daha yaratıcı ve özel olan yeni doğan bebek hediyeleri de var. Özellikle son yıllarda popülerliği artan isme özel bebek hediyeleri hem bebeğe özel olarak hazırlandığı, hem de ömür boyu saklanabildiği için sıkça tercih edilmektedir. Biz de Sihirli Yolculuk kitaplarını bu ihtiyaçtan yola çıkarak hazırladık. Amacımız size en yaratıcı ve özel hediyeyi bulmanıza yardımcı olurken, anne-babaların da sevip, bebekleri için saklayabilecekleri bir alternatif sunmak.

İsme Özel Bebek Hediyeleri

Sihirli Yolculuk kitaplarını bu kadar özel yapan, her isim için tek tek hazırlanmaları ve her kitapta içeriğin isimdeki harflere göre değişmesi. Örneğin ALYA için kitabında Astronot, Leopar, Yıldız ve Anka kuşu hikayeleri yer alırken; Berk için Bulut, Eskimo, Robot ve Kardan adam hikayeleri yer almakta. Minik kahramanımız da tüm bu hikayelerden topladığı harflerle kendi ismine ulaşıyor olacak.

İstediğiniz her isim için Kitap Hazırla’ya tıklayıp ismi yazmanız ve cinsiyeti seçmeniz yeterli. Ayrıca kitabın ilk sayfasına dilediğiniz bir not yazabilir, tarih ya da emoji ekleyerek notunuzu daha da kişiselleştirebilirsiniz. Sihirli Yolculuk kitapları, kısa süre içinde isme özel bebek hediyeleri arasında en çok tercih edilen ve anne-babalar tarafından çok sevilen bir seçenek olmayı başardı.

Uzman Görüşleri

İpek Gökozan
Uzman Klinik Psikolog, Yazar

Çocuk gelişiminde kitap okumak kritik bir öneme sahiptir.

Ebeveyn ve çocuk birlikte kitap okurken hem şahane zaman geçiriyorlar, hem de dil-bilişsel becerilerinin gelişimi ve hayal gücünün desteklenmesi adına çok iyi bir yatırım yapmış oluyorlar. ...devamı

İrem Polat
Uzman Klinik Psikolog

İnsanlar binlerce yıldır çocuklarını masallarla büyütüyorlar. Çocuklukta işittiğimiz öyküler, dünya görüşümüzü şekillendiriyor, içinde bulunduğumuz gezegene ve dinamiklerine dair pek çok konuyu, duyguları, yaşam olaylarını anlamlandırmamıza imkan sağlıyor. ...devamı