Masal Kitabı

Çocuklarınıza hayatları boyunca saklayabilecekleri, en özel hediyeyi hazırlayın.

Masal Kitabı

Her çocuk için özel hazırlanan, kişiselleştirilmiş çocuk kitapları

A'dan Z'ye Mesleklerim

A'dan Z'ye fotoğraflı meslekler kitabı!
Aşçıdan, Zoologa çocuklarınız farklı meslek gruplarıyla tanışırken, kendilerini bu mesleklerde hayal edebiliyorlar.

İsme özel
1-5 yaş
Fotoğraflı

Benim Sihirli Yolculuğum

İsme özel hikaye kitabı!
Kitabın kahramanı olan çocuklar, yolculukları boyunca topladıkları harflerle kendi isimlerine ulaşıyorlar.

İsme özel
0-8 yaş
Türkçe,İngilizce

Benim Alfabe Kitabım

Fotoğraflı alfabe kitabı!
Çocuklarınız harfleri, kelimeleri, sesleri ve cisimleri, kahramanı kendi olan, fotoğraflı alfabe kitabımızla, eğlenerek öğreniyor.

Fotoğraflı
İsme özel
0-5 yaş

Macera Adalarım

Çocukların sevdiği her şey bu kitapta!
En sevilen hayvanlar, prensesler, taşıtlar, yemekler ve renkler ile hazırlanan kişiye özel hikaye kitabımız.

İsme özel
2-9 yaş
38 sayfa

Hoş Geldin Bebek Kutusu

Hayatınıza yeni katılan bebekler için en güzel hediye!
Benim Sihirli Yolculuğum, Boy Cetvelim, Sihirli Anlarım Kartları ürünleri

İsme özel
0-1 yaş
Hediye kutusu

Benim Alfabe Posterim

Fotoğraflı alfabe posteri!
Çocuklarınız harfleri, kelimeleri, sesleri ve cisimleri, kahramanı kendi olan, fotoğraflı alfabe posterimizle, eğlenerek öğreniyor.

İsme özel
50 x 70 cm
Renk Seçenekli

Boy Cetvelim

Çocuklarınızın ne kadar hızlı büyüdüğünü boy cetveliyle takip edin!
Büyüdükten sonra anı olarak saklayabileceğiniz dekoratif bir cetvel.

1-10 yaş
30 x 135cm
2 Seçenekli

Sihirli Anlarım

Eğlenceli ve özel anlarınızı kartlarımızla fotoğraflayın! Çocuğunuzun büyüme adımlarını sonsuza kadar saklayabileceğiniz anılara çevirin.

0-1 yaş
12 x 12cm
36 kart

Hediye Kartı

Hangi kitabı alacağınıza karar veremiyor musunuz?
Siz hediye kartını alın, kitabını karakterini kendi seçsin.

Özel Zarf
Süresiz
Fiyat Seçenekli

Every Child is An Artist

Çocuğunuzun odasını bu güzel duvar yazısı ile dekore edebilirsiniz. Minik sanatçılarımızın yaptıkları resimleri de çevresine asarak sergileyebilirsiniz.

0-5 yaş
Ahşap
Renk Seçenekli

Dream Big Little One

Çocuğunuzun odasını bu güzel duvar yazısı ile dekore edebilirsiniz. Minik hayalperestlerimizin hayallerini görselleştirip çevresine asabilirsiniz.

0-5 yaş
Ahşap
Renk Seçenekli
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları 0-8 yaş için özel
0-8 yaş için özel
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları 3 iş günü içinde kargoda
3 gün içinde kargoda
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları %100 müşteri memnuniyeti
%100 müşteri memnuniyeti
Yeğenlerime satın aldığım eşşiz kitaplar. Eğitici, öğretici, düşündürücü... kısaca hayal güçlerini fark ettiren farkındalık yaratan muhteşem eserler. Teşekkür ederiz.
****** ***** | 24 Ocak 23
3.kez kitap yaptırıyorum çok kaliteli ve güzel kitaplar. Satıcı çok ilgili sorularınıza cevap alabiliyorsunuz. Çok cabuk hazırlanıp kargoya verildi. Çocuklar bayılıyor kendi adlarına kitap yazılmasına. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Makbule M***** K*** | 13 Ocak 23
Eski bir müşteriniz olarak hiç bir zaman beni yanıltmadınız! Aciliyetimi bildirdiğim son siparişimde kargomu sipariş günüm dahil 2 günde elime ulaştıran Müşteri ilişkileri çalışanına ayrıca teşekkür ederim ♥️
****** ***** | 13 Ocak 23
Torunum için yaptırmıştım çok kıymetli bir hediye oldu şahane bir şekilde elime ulaştı teşekkürler
Gülten E*** | 11 Ocak 23
Başından sonuna kadar hem fikir olarak hem de ürün olarak güzel bir oluşum olduğunu düşünüyorum Yeni fikirler ve kaliteli ürünler ortaya konulmuş farklı olmak akılda kalıcı olmak ve yıllar sonra bir hatıra bırakabilmek adına tercihimi sihirli yolculuk ekibinden yana kullandım tereddutlerim vardi başlangıçta ancak ürün ortaya çıktığı vakit bu tereddutlerim yerini memnuniyete bıraktı ısrarla tavsiye ederim
Melih K****** | 07 Ocak 23

Masal Kitabı

Hepimiz masallar ile büyüdük. Önce dilden dile aktarıldılar, ardından kitaplara dönüştürülüp ölümsüzleştirildiler. Günümüzde ise, gelişen zihin yapısına bağlı olarak biçim değiştirdiler. İlerleyen toplumumuz, masalları, artık çocuk gelişimi konusunda akademik bir mesele olarak ele alıyor.

Her ne kadar çocuk gelişimi konusunda yöntemler evrimleşiyor olsa da, çocuk gelişimi hakkında hiç değişmeyen bir pozitif etki var: Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak. Sağlam temellere dayalı, mutlu bir mizaca sahip, kendini olduğu gibi seven bir çocuk yetiştirmenin ilk adımı, onlara kitap okuma alışkanlığı kazandırmaktan geçiyor. Bu konuda ebeveynlerin görevi, bebek hayata gözünü açar açmaz başlıyor. Okuma alışkanlığı kazandırma süreci, bebeklikten itibaren başlıyor.

Bebekler için masal kitapları denilince, artık bilinçli ebeveynlerin aklına şunlar gelmeli: Masal kitabı, çocuğum için uygun mu? Çocuk gelişimcileri tarafından öneriliyor mu? Bebekler için masal kitabı nasıl olmalı kalıplarına uyuyor mu?

Bol Renk, Çok Sevgi: Bebek Masal Kitapları Nasıl Olmalı?

Bebek için masal kitabı seçilirken, dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Bebeklerin zihni, henüz bembeyaz ve tertemiz bir sayfa olduğu için, ebeveynlerin ona okunacak hikayeleri ve kitapları seçerken bilinçli olmaları gerekiyor. Unutulmamalı ki, bebek zihni, çevresindeki her şeyi alıp işleyen bir radar gibi çalışıyor. Sürekli anlamaya, öğrenmeye ve keşfetmeye çalışan bir radar… Parlak şeylerden ve canlı renklerden çabuk etkilenen bir radar...

Bebek kitapları, büyük ve anlaşılır şekilde resimlenmiş olmalı. Özellikle eğitici görevi üstlenmiş kitaplarda, çocuklar hikayeyi takip ederken kitaptaki şekil ve resimlerle bağlantı kurabilmeli. Bebek masal kitaplarında anlatılan hikayeler, kesinlikle çocuk gelişimciler tarafından onaylanmalı.

Çocuklara Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazandırılır?

Çocuğuma okuma alışkanlığı nasıl kazandırırım diye düşünüyorsanız, yapabileceğiniz küçük ama çok etkili yöntemler var. Öncelikle, çocuğunuzun odasında ona ait bir kitaplık bulunması, kesinlikle iyi bir fikir. İlk yaşlarından itibaren, ona kitaplardan hikaye okumanız ve onun karşısında kendi başınıza kitap okumanız, çok işe yarar. Unutmayınız ki, çocuğunuzun süper kahramanı sizsiniz. Siz ne yapıyorsanız, onu tekrar edecek.

Çocuklar için Sihirli Yolculuk Zamanı

Çocuk masal kitapları hakkında sizi aydınlattık. Onların bilincini renklendirecek, ufkunu açacak ve temel becerileri öğrenmelerini hızlandıracak kitaplardan uzun uzadıya bahsettik. Kapanışı, çocuklara okuma alışkanlığı kazandıracak bir fikirle yapıyoruz. Çocuğunuzun ismine özel, onun başrolde olduğu bir masal kitabı olduğunu hayal edin. Bu hayal, gerçeğe dönüşsün istiyorsanız, siz de hemen kitabınızı hazırlayabilirsiniz.

Uzman Görüşleri

İpek Gökozan
Uzman Klinik Psikolog, Yazar

Çocuk gelişiminde kitap okumak kritik bir öneme sahiptir.

Ebeveyn ve çocuk birlikte kitap okurken hem şahane zaman geçiriyorlar, hem de dil-bilişsel becerilerinin gelişimi ve hayal gücünün desteklenmesi adına çok iyi bir yatırım yapmış oluyorlar. ...devamı

İrem Polat
Uzman Klinik Psikolog

İnsanlar binlerce yıldır çocuklarını masallarla büyütüyorlar. Çocuklukta işittiğimiz öyküler, dünya görüşümüzü şekillendiriyor, içinde bulunduğumuz gezegene ve dinamiklerine dair pek çok konuyu, duyguları, yaşam olaylarını anlamlandırmamıza imkan sağlıyor. ...devamı