Sizden Gelenler

Çağla Şikel 💕 Sihirli Yolculuk

İrem Güzey 💕 Sihirli Yolculuk

Doğum günü hediyesi, ilk hikaye kitabı, okuma hediyesi, karne hediyesi gibi çok özel zamanlar için özel hediyeler seçen annelerimize teşekkürler.

Siz de çocuğunuza aldığınız ya da hediye gelen kişiye özel Sihirli Yolculuk kitabı ile çocuğunuzun bir fotoğrafını sosyal medya hesaplarımızı etiketleyerek paylaşın, bu sayfamızdaki aile fotoğraflarımıza sizin fotoğrafınızı da ekleyelim.

KİTAP HAZIRLA
Doğum günü hediyeleri içinde en özel olanlardan biri bu kitap 📚❤️ Benden tam not aldılar ✌🏻 Böyle güzel çalışmalar her zaman desteklenmeli ❤️ Biz çok sevdik.

Zeynep B.

Deniz H.
Ömür boyu saklayacağı ismine özel kitabı... Teşekkürler Sihirli Yolculuk, harikasınız 👌🏻👏

Alparslan’ın annesi
Ada Batın'ın ilk hikaye kitabı 🤗 Artık oğluşumu uyuturken bu özel hikayemizi hep okuyacağız, Sihirli Yolculuğumuza devam edeceğiz 😊

Selnur S.
Kuzumun aldığı en anlamlı hediye kişiye özel kitap ⭐️✨💝 Sizi yürekten tebrik ediyorum. Harika bir iş çıkartmışsınız 👏🏻👏🏻👏🏻 Sihirli Yolculuk yolunuz aydınlık olsun 🙏🏼🍀

Gülten E.

Gözde Y.

Çocuklarınıza hayatları boyunca saklayabilecekleri, onlara özel bir kitap hazırlayın!

Bazen bir bebeğin ilk kitabı, bazen okumayı sevmeyen bir minik kahramanımızın fikrini değiştirdiğimiz anlar, bazen de okuma öğrenmenin heyecanı ile birleşen ve çocuğunuzun ilk kitabında kendi ismini bulacağı o ilk okuma günleri...

Sihirli Yolculuk kitaplarını doğum günü hediyeleri, doğum hediyeleri, diş buğdayı ya da babyshower partileri, karne hediyesi, okuma bayramı ya da diğer özel günleriniz için seçebilir, unutulmayacak bir hediye hazırlayabilirsiniz. Tabi ki özel bir gün beklemenize gerek yok. Çocuklar için alınan her kitap, gelişimleri için bir yatırım.

İster kendi çocuklarınızın ister hediye aldığınız çocukların Sihirli Yolculuk kitapları ile çekeceğiniz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, kitap okuma ve kitap hediye alma alışkanlığını paylaşarak çoğaltalım.

KİTAP HAZIRLA

Uzman Görüşleri

İpek Gökozan
Uzman Klinik Psikolog, Yazar

Çocuk gelişiminde kitap okumak kritik bir öneme sahiptir.

Ebeveyn ve çocuk birlikte kitap okurken hem şahane zaman geçiriyorlar, hem de dil-bilişsel becerilerinin gelişimi ve hayal gücünün desteklenmesi adına çok iyi bir yatırım yapmış oluyorlar.

Çocuklara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak adına Sihirli Yolculuk kitapları çok güzel bir başlangıç. Çocukların kendini özel hissedeceği bu kitapları tüm ailelere öneriyorum.

İrem Polat
Uzman Klinik Psikolog

İnsanlar binlerce yıldır çocuklarını masallarla büyütüyorlar. Çocuklukta işittiğimiz öyküler, dünya görüşümüzü şekillendiriyor, içinde bulunduğumuz gezegene ve dinamiklerine dair pek çok konuyu, duyguları, yaşam olaylarını anlamlandırmamıza imkan sağlıyor.

Bilinçdışımıza sirayet eden ve bizi derinden etkileyen kitaplar; dünyamızı genişletmemize, ufkumuzu açmamıza, olağanüstü beceriler geliştirmemize ve dayanıklılığımızı artırmamıza vesile oluyor.

Sihirli Yolculuk'ta çocukların kendi isimlerine özel tasarlanmış öykülerle çocuklar, biricik bir serüvene çıkıyorlar. Bu eşsiz deneyimin onların duygusal gelişimlerine ve kitap okuma alışkanlıklarına muazzam bir etkisi olacağına hiç şüphem yok!