Sıkça Sorulan Sorular

Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

Sipariş Takibi sayfasından siparişlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Kitap hazırlamaya nasıl başlarım?

Anasayfamızda Kitap Hazırla kutucuğuna tıklayarak kitabınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Kitabın içeriğini nasıl görebilirim?

Anasayfamızda Kitap Hazırla kutucuğuna tıklayarak kitabınızı hazırlamak için gerekli bilgileri girdikten sonra ilerleyeceğiniz sayfada canlı önizleme ile kendi kitabınızın içeriğini inceleyebilirsiniz.

Kitabın ebatları ve diğer özellikleri nelerdir?

Kitaplarımız yatay A4 boyutundadır (210mm x 297mm).

Normal kapak ve sert kapak olarak 2 adet kapak alternatifimiz vardır. Normal kapak 350g kuşe kağıda selofonlu olarak basılır. Sert kapak ciltli, sıvama kartondur.

İç sayfalar, 200g mat kuşe kağıda renkli basılır.

Sayfa sayısı: Kitabınızın sayfa sayısı girdiğiniz ismin uzunluğuna göre değişmektedir. 5 harften daha kısa olan isimleri ek hikayelerle destekleyerek sayfa sayısını en az 28 sayfalık bir kitap oluşturuyoruz.

Kitaplar nasıl paketlenip teslim ediliyor?

Kitaplarımızı kargoda zarar görmemeleri için mukavva paketlerin içerisinde gönderiyoruz.

Ayrıca hediye kutusu satın almak isterseniz, kitap siparişinizi verirken bu kutuyu siparişinize eklemeniz gerekmektedir. Ayrıca hediye kutusu satışımız yoktur. Hediye kutusu eklemeniz durumunda da kutunuz ve kitabınız kargoda zarar görmemesi için tekrar mukavva paket içerisine koyularak gönderilir.

Kitaplardaki karakterler fiziksel olarak benim çocuğuma benzemiyor. Değiştirilebilir mi? Yeni karakter çizilebilir mi?

Mevcut karakterlerimizin fiziksel özellikleri ne yazık ki değiştirilemiyor. Ancak yeni karakter çizimleri üzerinde sürekli çalışıyoruz.

Hangi şekillerde ödeme yapabilirim?

Sitemizden güvenli bir şekilde kredi ya da banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Havale ile ödeme yapmak isterseniz bize [email protected] adresine eposta göndererek ulaşabilirsiniz.

Ödeme yaparken güvende miyim?

Evet tamamen güvendesiniz.

www.sihirliyolculuk.com ’da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

www.sihirliyolculuk.com ’da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Sipariş verdim, ancak önyazımı değiştirmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Sipariş verdiğiniz günün sonuna kadar (saat 23.59) yeni önyazınızı [email protected] adresine eposta olarak gönderebilirsiniz. Biz sizin için yazıyı değiştiririz.

Ancak belirtilen zamandan daha geç gönderilen değişiklikler, kitaplar baskıya alınacağından ne yazık ki yapılamayacaktır.

Sipariş verdim, ancak siparişimle ilgili değişiklik yapmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Sipariş verdiğiniz günün sonuna kadar (saat 23.59) istediğiniz değişikliği (önyazı, kargo için alıcı adı, adresi gibi…) [email protected] adresine eposta olarak gönderebilirsiniz. Biz sizin için bu değişiklikleri yaparız. Ancak belirtilen zamandan daha geç gönderilen değişiklikler, kitaplar baskıya alınacağından ne yazık ki yapılamayacaktır.

Siparişim bana nasıl gönderilecek? Bunun için kapıda ekstra bir ücret ödeyecek miyim?

Siparişleriniz, MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Sitemizde siparişlerinizin toplam ücreti bu kargo tutarını da kapsadığı için ne sipariş kapınıza geldiğinde ne de daha sonra ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Verdiğim sipariş ne kadar sürede elime ulaşır?

Vermiş olduğunuz tüm siparişler, takip eden 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günleri, Milli ve Dini Bayramlar ve diğer resmi tatil günleri iş günü olarak sayılmaz.

Bulunduğunuz şehre ve adrese bağlı olarak teslim süresi değişebilir.

Her sipariş için kargo takip linki, siparişiniz kargoya verildikten sonra eposta ve SMS ile tarafınıza gönderilmektedir.

Kargo, teslimat ve siparişlerinizle alakalı oluşan sorunlar ve sormak istediğiniz her türlü soru için [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz. Arkadaşlarımız size hemen yardımcı olacaklardır.

Siparişimi istediğim başka bir kargo firması ile ya da kurye ile gönderebilir misiniz?

Siparişlerimizin tümünü anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile gönderiyoruz. Başka bir kargo şirketi ile göndermemiz ne yazık ki mümkün değil.

Daha hızlı bir teslimat için siparişinizi kurye ile aldırmak isterseniz sipariş verdiğiniz gün [email protected] adresine eposta ile bu isteğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Cevap olarak göndereceğimiz saat aralığı için kurye organize etmek ve kurye ücreti ödemek sizin sorumluluğunuzdadır. Aksi halde siparişiniz normal süreç takip edilerek kargoya verilecektir.

Ofisinize gelerek sipariş verebilir miyim? Ya da vermiş olduğum siparişi elden teslim alabilir miyim?

Ne yazık ki ofisimizden sipariş alamıyoruz. Tüm siparişlerimizi www.sihirliyolculuk.com sitemiz üzerinden alıyoruz. Sipariş teslimleri sadece kargo yoluyla yapılabiliyor. Ne yazık ki elden teslim yapamıyoruz.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişinizin durumunu, alışverişiniz sırasında verdiğiniz eposta adresine göndereceğimiz iletilerden takip edebilirsiniz.

Siparişim elime ulaşmadı, ne yapmam gerekli?

Siparişinizin alıcı adını ya da sipariş numaranızı içeren bir epostayı [email protected] adresine gönderirseniz, size en kısa zamanda siparişiniz konusunda bilgi verilecektir. Her türlü sorunuzu bizimle paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmeyin.

Toplu sipariş vermek istiyorum. Herhangi bir indiriminiz var mı?

10 adet ve üzeri adetlerdeki siparişleriniz için [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz. Arkadaşlarımız size özel fiyatlar hakkında aynı gün içerisinde geri dönüş yapacaklardır.