Sihirli Yolculuk - İsme Özel Hikaye Kitabı

Türkiye’nin ilk isme özel çocuk kitabı

Her çocuğun ismine özel olarak basılır. Özel olarak üretilir ve adresinize gönderilir.

Hayal gücünü geliştiren, yaratıcılığı destekleyen en güzel hediye 🎁

Sadece 69,90 TL

6 Yaş Kitapları

Annesi olarak oğluma verebileceğim en anlamlı ve çok özel bir hediye.

Gözde E.

Gerçekten çok memnum kaldım ve bir kaç sipariş daha vereceğim. Süper ve çok degerli bir hediye olduğunu düşünüyorum. Emeğinize sağlık.

Eda Y.

Mutlu Hikayeler, Sevimli Hayaller: 6 Yaş Kitapları

6 yaş hikaye kitapları, çocuklara okuma alışkanlığı kazandırma konusunda en etkili araçlardan biri. Günümüz çocuk gelişimcilerinin akademik bilgileri ışığında, eski zamanlar için geçerli olan birçok metodun, aslında uzun vadede etkili olmadıklarını biliyoruz. Ezbere dayalı eğitim, çocuk gelişimi konusunda yapılmaması gereken şeylerden biri olarak, tarihin tozlu sayfalarına karışıyor. Peki, günümüzde nasıl bir yöntem izlemek gerekiyor? Örneğin, bir çocuğa okuma alışkanlığı kazandırmak için ne yapmalı?

Çocuklara Okuma Alışkanlığı Kazandırma Yöntemleri

Başarılı bir akademik hayat ve geleceğin sırrı, hayat boyu devam eden okuma alışkanlığında saklı. Çocuğuma okuma alışkanlığı nasıl kazandırırım diyenler bir araya toplansın, küçük ve etkili yöntemlerden bahsedeceğiz.

  • Çocuk, ebeveynlerini örnek alır. Onunla birlikte kitap okuyun, sizi kitap okurken görmesini sağlayın.
  • Çocuklar, sahip oldukları şeylerle derin bağlar kurarlar. Bu doğrultuda, onun için bir kitaplık hazırlamanız, onun ömrü boyunca kitaplarla bağ kurmasını sağlar.
  • Çocukları parka götürür gibi kitapçılara götürmek, etkili bir yöntem.
  • Özellikle okul öncesi çocuklar için kitap seçimi, okuma alışkanlığı kazandırma konusunda en önemli adım. Çocuğunuz, kitapları sıkıcı bulmamalı. Bunun için çocuk gelişimcileri tarafından onaylanmış ve diğer ebeveynler tarafından geçer not almış kitapları tercih edebilirsiniz.

6 Yaşındaki Çocuğa Ne Hediye Alınır?

6 yaş hediyesi arıyorsanız, bilmeniz gereken birkaç detaydan bahsedelim. Öncelikle 6 yaş, çocuklarda somut düşüncenin hakim olmaya başladığı yaşlardır. Akademik hayatın ba başlamasıyla beraber, çocuklar kendi arkadaş çevrelerini oluşturur ve yaşam alanını bütünüyle sorgulamaya başlar. 6 yaş, aynı zamanda çocuğun duyguları ile düşünmeye devam ettiği bir yaştır. 6 yaşındaki bir çocuk, sınırsız bir hayal gücüne sahiptir.

6 yaşındaki bir çocuk için alınabilecek en eğitici hediye, bir kitaptır. Eğitici olmasının yanı sıra biraz da eğlenelim diyorsanız, çocuğa kolayca bağ kurabileceği bir kitap almayı düşünebilirsiniz. Onun başrolde olduğu bir kitap...

Çocuklara Özel Sihirli Yolculuklar

Türkiye’nin ilk isme özel çocuk kitapları, sihirliyolculuk.com ile gerçeğe dönüştü. Birbirinden neşeli resimlerle beraber, çocuk gelişimcileri tarafından onay alınmış hikayeler ile kurgulanmış çocuk kitapları ile; biricik yavrunuzu sihirli bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanın.

2 iş günü içerisinde kargoda
0-8 yaş için özel
%100 müşteri memnuniyeti