A'dan Z'ye Mesleklerim

1-5 yaş için kişiye özel
Fotoğraflı
Uzmanlar tarafından onaylı
21 x 21 cm

Çocuklarınızın okumayı öğrenme yolundaki ilk adımlarını unutulmaz bir anıya dönüştürün. Kendi meslekler kitaplarının yıldızı olsunlar!

₺499.00

ÖRNEK SATIN AL
Sihirli Yolculuk isme özel hikaye kitabı 0-8 yaş için özel
1-5 yaş için özel
Sihirli Yolculuk isme özel hikaye kitabı %100 müşteri memnuniyeti
Fotoğraflı
Sihirli Yolculuk isme özel hikaye kitabı 3 iş günü içinde kargoda
3 gün içinde kargoda
Sihirli Yolculuk - Çocuklar için, isme özel hikaye kitabı. Her kitap isme özel. Hayal gücünü geliştiren, yaratıcılığı destekleyen en güzel hediye

Her kitap çocuğa özel

Her meslekler kitabını çocuğunuzun ismi ve fotoğrafıyla birlikte, sadece ona özel olarak basıyor, hazırlıyor ve istediğiniz adrese gönderiyoruz. Bir eşi daha bulunmuyor :) Kişiye özel meslekler kitabınızı, dilediğiniz ön yazıyla birlikte hayat boyu saklanacak bir anı haline getirebilirsiniz.

SATIN AL

Meslekleri ve alfabeyi eğlenerek öğretir

Çocuklarınız, gelecekle ilgili hayal kurmayı ve çevresindeki farklı insanların yaptığı meslekleri öğreniyor. Bazen bir Gök Bilimci, bazen bir Cerrah oluyor. Hem keyifli zaman geçirerek meslekleri tanıyacak hem de ona unutulmaz bir anı bırakacaksınız.

SATIN AL
Sihirli Yolculuk - Çocuklar için, isme özel hikaye kitabı - Okuma alışkanlığı kazandırır

100.000’den fazla çocuğun dünyasını renklendirdik

Torunum kitabı çok beğendi. Çok mutlu oldu. Harika bir kitap, fotoğraflı ve isme özel oluşu son derece güzel. Emeği geçen herkesin eline sağlık ❤️

Zeynep B.
Kitaplara gerçekten bayıldık. Hem içeriği hem de baskı kalitesi çok güzel. Kızımla severek okuyoruz. Çocuğunuz için en anlamlı hediye.

Deniz H.
Oğlumuza aldığımız en güzel ve en anlamlı hediyeydi. Her gece sihirli yolculuğa çıkmadan uyumuyoruz. Düşünüp emek veren herkese teşekkürler.

Ali Kerem'in annesi
Yeğenimin doğum günü için sipariş vermiştim. Kitap gerçekten beklediğiminden güzel geldi. Ömür boyu saklayacağı çok anlamlı bir hediye oldu.

Selnur S.

Uzman Görüşleri

Uzman Klinik Psikolog İpek Gökozan İpek Gökozan
Uzman Klinik Psikolog, Yazar

Çocuk gelişiminde kitap okumak kritik bir öneme sahiptir. Ebeveyn ve çocuk birlikte kitap okurken hem şahane zaman geçiriyorlar, hem de dil-bilişsel becerilerinin gelişimi ve hayal gücünün desteklenmesi adına çok iyi bir yatırım yapmış oluyorlar. ...devamı

Uzman Klinik Psikolog İrem Polat İrem Polat
Uzman Klinik Psikolog

İnsanlar binlerce yıldır çocuklarını masallarla büyütüyorlar. Çocuklukta işittiğimiz öyküler, dünya görüşümüzü şekillendiriyor, içinde bulunduğumuz gezegene ve dinamiklerine dair pek çok konuyu, duyguları, yaşam olaylarını anlamlandırmamıza imkan sağlıyor. ...devamı