5 Yaş Kitapları

Çocuklarınıza hayatları boyunca saklayabilecekleri, en özel hediyeyi hazırlayın.

5 Yaş Kitapları

Her çocuk için özel hazırlanan, kişiselleştirilmiş çocuk kitapları

A'dan Z'ye Mesleklerim

A'dan Z'ye fotoğraflı meslekler kitabı!
Aşçıdan, Zoologa çocuklarınız farklı meslek gruplarıyla tanışırken, kendilerini bu mesleklerde hayal edebiliyorlar.

İsme özel
1-5 yaş
Fotoğraflı

Benim Sihirli Yolculuğum

İsme özel hikaye kitabı!
Kitabın kahramanı olan çocuklar, yolculukları boyunca topladıkları harflerle kendi isimlerine ulaşıyorlar.

İsme özel
0-8 yaş
Türkçe,İngilizce

Benim Alfabe Kitabım

Fotoğraflı alfabe kitabı!
Çocuklarınız harfleri, kelimeleri, sesleri ve cisimleri, kahramanı kendi olan, fotoğraflı alfabe kitabımızla, eğlenerek öğreniyor.

Fotoğraflı
İsme özel
0-5 yaş

Macera Adalarım

Çocukların sevdiği her şey bu kitapta!
En sevilen hayvanlar, prensesler, taşıtlar, yemekler ve renkler ile hazırlanan kişiye özel hikaye kitabımız.

İsme özel
2-9 yaş
38 sayfa

Hoş Geldin Bebek Kutusu

Hayatınıza yeni katılan bebekler için en güzel hediye!
Benim Sihirli Yolculuğum, Boy Cetvelim, Sihirli Anlarım Kartları ürünleri

İsme özel
0-1 yaş
Hediye kutusu

Benim Alfabe Posterim

Fotoğraflı alfabe posteri!
Çocuklarınız harfleri, kelimeleri, sesleri ve cisimleri, kahramanı kendi olan, fotoğraflı alfabe posterimizle, eğlenerek öğreniyor.

İsme özel
50 x 70 cm
Renk Seçenekli

Boy Cetvelim

Çocuklarınızın ne kadar hızlı büyüdüğünü boy cetveliyle takip edin!
Büyüdükten sonra anı olarak saklayabileceğiniz dekoratif bir cetvel.

1-10 yaş
30 x 135cm
2 Seçenekli

Sihirli Anlarım

Eğlenceli ve özel anlarınızı kartlarımızla fotoğraflayın! Çocuğunuzun büyüme adımlarını sonsuza kadar saklayabileceğiniz anılara çevirin.

0-1 yaş
12 x 12cm
36 kart

Hediye Kartı

Hangi kitabı alacağınıza karar veremiyor musunuz?
Siz hediye kartını alın, kitabını karakterini kendi seçsin.

Özel Zarf
Süresiz
Fiyat Seçenekli

Every Child is An Artist

Çocuğunuzun odasını bu güzel duvar yazısı ile dekore edebilirsiniz. Minik sanatçılarımızın yaptıkları resimleri de çevresine asarak sergileyebilirsiniz.

0-5 yaş
Ahşap
Renk Seçenekli

Dream Big Little One

Çocuğunuzun odasını bu güzel duvar yazısı ile dekore edebilirsiniz. Minik hayalperestlerimizin hayallerini görselleştirip çevresine asabilirsiniz.

0-5 yaş
Ahşap
Renk Seçenekli
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları 0-8 yaş için özel
0-8 yaş için özel
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları 3 iş günü içinde kargoda
3 gün içinde kargoda
Sihirli Yolculuk isme özel çocuk kitapları %100 müşteri memnuniyeti
%100 müşteri memnuniyeti
Yeğenlerime satın aldığım eşşiz kitaplar. Eğitici, öğretici, düşündürücü... kısaca hayal güçlerini fark ettiren farkındalık yaratan muhteşem eserler. Teşekkür ederiz.
****** ***** | 24 Ocak 23
3.kez kitap yaptırıyorum çok kaliteli ve güzel kitaplar. Satıcı çok ilgili sorularınıza cevap alabiliyorsunuz. Çok cabuk hazırlanıp kargoya verildi. Çocuklar bayılıyor kendi adlarına kitap yazılmasına. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Makbule M***** K*** | 13 Ocak 23
Eski bir müşteriniz olarak hiç bir zaman beni yanıltmadınız! Aciliyetimi bildirdiğim son siparişimde kargomu sipariş günüm dahil 2 günde elime ulaştıran Müşteri ilişkileri çalışanına ayrıca teşekkür ederim ♥️
****** ***** | 13 Ocak 23
Torunum için yaptırmıştım çok kıymetli bir hediye oldu şahane bir şekilde elime ulaştı teşekkürler
Gülten E*** | 11 Ocak 23
Başından sonuna kadar hem fikir olarak hem de ürün olarak güzel bir oluşum olduğunu düşünüyorum Yeni fikirler ve kaliteli ürünler ortaya konulmuş farklı olmak akılda kalıcı olmak ve yıllar sonra bir hatıra bırakabilmek adına tercihimi sihirli yolculuk ekibinden yana kullandım tereddutlerim vardi başlangıçta ancak ürün ortaya çıktığı vakit bu tereddutlerim yerini memnuniyete bıraktı ısrarla tavsiye ederim
Melih K****** | 07 Ocak 23

Okul Öncesi Hikayeler: 5 Yaş Kitapları

0 ila 5 yaş arasındaki çocuklar için kurgulanan kitaplar, okul öncesi kitaplar olarak da biliniyor. 0 ila 5 yaş arası çocukların çoğu, okuma yazma temel becerilerini kazanmamış iken, neden onlara yönelik özel kitaplar var? Tabii ki okuma alışkanlığı kazandırmak için.

Okuma alışkanlığı, bebek yaşlarında kazanılır ve bir ömür boyu devam eder. Kitap okumanın yararları hakkında konuşmaya gerek yok, günümüzdeki her modern ve bilinçli ebeveyn, bu konu hakkında engin bilgilere sahip.

5 yaş hikaye kitapları nedir, ne değildir diye konuşmadan önce, çocuk gelişimi konusuna bir göz atalım.

Mutlu Bireyler, Huzurlu Toplum: Çocuk Gelişimi

Mutlu bir toplumun yolu, mutlu bireylerden geçer. Mutlu bireylerin sırrı ise çocuklukta yatar. Toplum olarak, çocuklarımızı ne kadar mutlu edebiliyor isek, refah seviyemizi o kadar arttırır ve toplumumuzu ileriye taşırız. Çocuk gelişimi, bu noktada devreye girer.

Günümüzde çocuk gelişimi, bilimsel yöntemlerin ışığında şekilleniyor ve evrimleşiyor. Eski yöntemler, eski kalıplar artık terk ediliyor. Korkutma temelli eğitim ve ezber odaklı öğrenim, artık çocuk gelişimi konusunda yapılmaması gerekenler arasında. Çocuk gelişimi konusunda hiç değişmeyen kalıp ise, çocuklara okuma alışkanlığı kazandırma.

0 ila 5 Yaş Arası Çocuklara Okuma Alışkanlığı Kazandırma

Gelişim aşamasındaki çocuklar, izleme ve tekrar etme yöntemiyle büyür. Yani çocuğa kitap okuma alışkanlığı kazandırma konusunda ilk yapılması gereken şey, ona kitaplar okumak. Yaşına uygun, çocuk gelişimcileri tarafından onaylanmış, çocuk kitabı kriterlerine uyum sağlayan kitaplar alınarak, çocuklara erken yaşta kitap okuma alışkanlığı kazandırılabilir.

5 Yaşındaki Çocuğa Ne Hediye Alınır?

0 ila 5 yaş arasındaki çocuklar için en eğlenceli hediye bir oyuncak olabilir; ama eğlenceli olduğu kadar eğitici bir şey hediye etmek isteyenler için en doğru seçim, bir kitaptır.

Çocuğunuza Özel Sihirli bir Yolculuk

5 yaş erkek çocuğuna hediye fikirleri bakınıyorsanız, 5 yaş kız çocuğu için ne alabilirim diye düşünüyorsanız; sizin için keyifli bir tavsiyemiz var: İsme özel çocuk kitapları. Bir çocuğa okuma alışkanlığı kazandırmak için, ona başrolde olduğu bir kitap hediye etmekten daha iyi bir yöntem olabilir mi?

Uzman Görüşleri

İpek Gökozan
Uzman Klinik Psikolog, Yazar

Çocuk gelişiminde kitap okumak kritik bir öneme sahiptir.

Ebeveyn ve çocuk birlikte kitap okurken hem şahane zaman geçiriyorlar, hem de dil-bilişsel becerilerinin gelişimi ve hayal gücünün desteklenmesi adına çok iyi bir yatırım yapmış oluyorlar. ...devamı

İrem Polat
Uzman Klinik Psikolog

İnsanlar binlerce yıldır çocuklarını masallarla büyütüyorlar. Çocuklukta işittiğimiz öyküler, dünya görüşümüzü şekillendiriyor, içinde bulunduğumuz gezegene ve dinamiklerine dair pek çok konuyu, duyguları, yaşam olaylarını anlamlandırmamıza imkan sağlıyor. ...devamı