Sihirli Yolculuk - İsme Özel Hikaye Kitabı

Türkiye’nin ilk isme özel çocuk kitabı

Her çocuğun ismine özel olarak basılır. Özel olarak üretilir ve adresinize gönderilir.

Hayal gücünü geliştiren, yaratıcılığı destekleyen en güzel hediye 🎁

Sadece 69,90 TL

5 Yaş Kitapları

Annesi olarak oğluma verebileceğim en anlamlı ve çok özel bir hediye.

Gözde E.

Gerçekten çok memnum kaldım ve bir kaç sipariş daha vereceğim. Süper ve çok degerli bir hediye olduğunu düşünüyorum. Emeğinize sağlık.

Eda Y.

Okul Öncesi Hikayeler: 5 Yaş Kitapları

0 ila 5 yaş arasındaki çocuklar için kurgulanan kitaplar, okul öncesi kitaplar olarak da biliniyor. 0 ila 5 yaş arası çocukların çoğu, okuma yazma temel becerilerini kazanmamış iken, neden onlara yönelik özel kitaplar var? Tabii ki okuma alışkanlığı kazandırmak için.

Okuma alışkanlığı, bebek yaşlarında kazanılır ve bir ömür boyu devam eder. Kitap okumanın yararları hakkında konuşmaya gerek yok, günümüzdeki her modern ve bilinçli ebeveyn, bu konu hakkında engin bilgilere sahip.

5 yaş hikaye kitapları nedir, ne değildir diye konuşmadan önce, çocuk gelişimi konusuna bir göz atalım.

Mutlu Bireyler, Huzurlu Toplum: Çocuk Gelişimi

Mutlu bir toplumun yolu, mutlu bireylerden geçer. Mutlu bireylerin sırrı ise çocuklukta yatar. Toplum olarak, çocuklarımızı ne kadar mutlu edebiliyor isek, refah seviyemizi o kadar arttırır ve toplumumuzu ileriye taşırız. Çocuk gelişimi, bu noktada devreye girer.

Günümüzde çocuk gelişimi, bilimsel yöntemlerin ışığında şekilleniyor ve evrimleşiyor. Eski yöntemler, eski kalıplar artık terk ediliyor. Korkutma temelli eğitim ve ezber odaklı öğrenim, artık çocuk gelişimi konusunda yapılmaması gerekenler arasında. Çocuk gelişimi konusunda hiç değişmeyen kalıp ise, çocuklara okuma alışkanlığı kazandırma.

0 ila 5 Yaş Arası Çocuklara Okuma Alışkanlığı Kazandırma

Gelişim aşamasındaki çocuklar, izleme ve tekrar etme yöntemiyle büyür. Yani çocuğa kitap okuma alışkanlığı kazandırma konusunda ilk yapılması gereken şey, ona kitaplar okumak. Yaşına uygun, çocuk gelişimcileri tarafından onaylanmış, çocuk kitabı kriterlerine uyum sağlayan kitaplar alınarak, çocuklara erken yaşta kitap okuma alışkanlığı kazandırılabilir.

5 Yaşındaki Çocuğa Ne Hediye Alınır?

0 ila 5 yaş arasındaki çocuklar için en eğlenceli hediye bir oyuncak olabilir; ama eğlenceli olduğu kadar eğitici bir şey hediye etmek isteyenler için en doğru seçim, bir kitaptır.

Çocuğunuza Özel Sihirli bir Yolculuk

5 yaş erkek çocuğuna hediye fikirleri bakınıyorsanız, 5 yaş kız çocuğu için ne alabilirim diye düşünüyorsanız; sizin için keyifli bir tavsiyemiz var: İsme özel çocuk kitapları. Bir çocuğa okuma alışkanlığı kazandırmak için, ona başrolde olduğu bir kitap hediye etmekten daha iyi bir yöntem olabilir mi?

2 iş günü içerisinde kargoda
0-8 yaş için özel
%100 müşteri memnuniyeti