Sihirli Yolculuk Hikaye Kitabı
Doğum günü, karne günü, diş perisi ya da babyshower için çocuklara hem sıradışı ve unutulmayacak bir hediye.

Peki bir çocuğa, kendine özel bir kitap hediye etmek neden bu kadar önemli?

Çocuk hikaye kitabı Her şeyin birbirinin aynı olduğu günümüzde çocuklarımıza sürekli aynı oyuncakları, aynı kıyafetleri alıyor, aynı hikaye kitabını okuyoruz. Ancak zaman zaman her çocuğun kendine özgü bir birey olduğunu unutuyoruz. Aslında her çocuğun düşünceleri, istekleri, hayalleri birbirinden çok farklı...

Birbirinden yetenekli sihirbazlardan oluşan ekibimiz, çocukların hayal dünyalarını genişletecek, yaratıcı ve eğitici hikayeler ve illüstrasyonlar üzerinde aylar boyunca çalıştı. Sonunda her bir çocuğun, kendini farklı bir yolculuğun içinde bulacağı, bu yolculukta bambaşka karakterlerle karşılaşacağı, her karakterle farklı bir şey öğreneceği sihirli kitabımızı çocuklarla buluşturmak için hazırız.

0-10 yaş için ideal El çizimi ve ev yapımı Her kitap isme özel

Mutlu çocuklar mutlu yarınlar!

Her çocuk, kendine özel hikayesiyle kendi sihirli yolculuğuna çıksın. Hem hayal gücü renklensin hem kitap okumayı sevsin. Güle güle okusun, güle güle büyüsün :)

Sihirli hediyeler

Doğum günü, karne günü, diş perisi ya da babyshower için çocuklara hem sıradışı ve unutulmayacak, hem de eşsiz bir hediye.

Her kitap isme özel!

Verdiğiniz siparişler, Çocuğun İsmi kutucuğuna yazacağınız isme ve seçeceğiniz cinsiyete özel olarak basılır. Çocuğunuza özel olarak üretilir ve adresinize gönderilir.

El çizimi & ev yapımı

Hikayelerimizden illustrasyonlarımıza, sayfa tasarımlarımızdan ambalajlarımıza her ayrıntı, sihirli ekibimiz tarafımızdan düşünüldü, yazıldı, çizildi ve size özel olarak üretiliyor.

Teknoloji, sanat ve yaratıcılık

Elle çizilmiş illustrasyonlar, birbirinden yaratıcı hikayeler, internet sitemizde teknolojiyle birleşiyor ve her sayfası sihrin bir parçası olan kitaplar meydana geliyor.

0-8 yaş için ideal

Ancak hikayelerimizle sadece onlar değil, anne babalar ve diğer büyükler de çok eğleniyor. Ayrıca yeni doğmuş kahramanlarımız için de mükemmel. Tıpkı bir beden büyük alınan kıyafetler gibi! Büyüyünce de okurlar :)

1. Sınıf ve çevre dostu malzemeler

Çocuklarınızla çıktıkları sihirli yolculuklarda, her koşula karşı dayanıklı olmaları için kitaplarımız, en kaliteli ve çevre dostu malzemelerden üretiliyor.

Sihirli değnek sizin elinizde!

Aslında sihir, siz sipariş butonuna tıklayınca başlıyor. Elimizdeki malzemeler ancak sizinle sihirli bir kitaba dönüşüyor.