Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ kargo!

Hikaye Kitabı
Doğum günü, karne günü, diş perisi ya da babyshower için çocuklara hem sıradışı ve unutulmayacak bir hediye.

Çocuk hikaye kitabı Her şeyin birbirinin aynı olduğu günümüzde çocuklarımıza sürekli aynı oyuncakları, aynı kıyafetleri alıyor, aynı hikaye kitabını okuyoruz. Ancak zaman zaman her çocuğun kendine özgü bir birey olduğunu unutuyoruz. Aslında her çocuğun düşünceleri, istekleri, hayalleri birbirinden çok farklı...

Hikaye Kitabı Hazırla

Nasıl Çalışır?
Her isim farklı bir hikaye anlatıyor

Kitaptaki hikayeler çocuğun ismine göre değişiyor. Örneğin ALYA ismine hazırlanmış bir kitabın karakteri; Anka Kuşu, Leopar, Yıldız ve Astronot hikayeleriyle karşılaşıyor.

Size özel mesajınızı ekleyin
Her okuduğunda sizi hatırlaması dileğiyle

Minik dostumuzun hikaye kitabını her okuduğunda sizi hatırlaması ve ona güzel bir hatıra bırakabilmeniz için, kitabı oluştururken yazacağınız mesajı kitabın ilk sayfasına ücretsiz olarak basıyoruz.

Karakterler
Leopar, İtfaiyeci, Astronot ve daha niceleri...

Her bir çocuğun kendini farklı bir yolculuğun içinde bulacağı, bu yolculukta bambaşka karakterlerle karşılaşacağı, her karakterle farklı bir şey öğreneceği sihirli hikaye kitabımızı çocuklarla buluşturmak için hazırız.

Hediye edin
Her çocuğun kendine özgü bir birey olduğunu unutmayın

Doğum günü, karne günü, diş perisi ya da babyshower için çocuklara sıradışı ve unutulmayacak bir hediye.

Kalite
1. Sınıf ve çevre dostu malzemeler

Çocuklarınızla çıktıkları sihirli yolculuklarda, her koşula karşı dayanıklı olmaları için kitaplarımız, en kaliteli ve çevre dostu malzemelerden üretiliyor.

Kitap Boyutu
En ideal boyutlarda hazırlandı

Kitabımız yatay A4 boyutundadır (210mm x 297mm). Hem kolay okuması, hem de kolay taşınması için en uygun ölçülerde hazırlandı.

Her kitap isme özel

Her kitap isme özel

Verdiğiniz siparişler, belirttiğiniz isim ve cinsiyete özel olarak basılır ve adresinize gönderilir. Her çocuğun kendine özel bir sihirli yolculuğu olur.

El çizimi & ev yapımı

Hikayelerimizden illustrasyonlarımıza, sayfa tasarımlarımızdan ambalajlarımıza her ayrıntı, sihirli ekibimiz tarafımızdan düşünüldü, yazıldı, çizildi ve size özel olarak üretiliyor.

El çizimi ve ev yapımı
0-10 yaş için ideal

0-8 yaş için ideal

Ancak hikayelerimizle sadece onlar değil, anne babalar ve diğer büyükler de çok eğleniyor. Ayrıca yeni doğmuş kahramanlarımız için de mükemmel. Tıpkı bir beden büyük alınan kıyafetler gibi! Büyüyünce de okurlar :)

Hikaye Kitabı Hazırla